GreyArt Logo
Szyldy/Tablice reklamowe

Wykonujemy wszelkiego rodzaju szyldy i plansze reklamowe. Od podstawowych tablic na budynki aż po tablice wielkoformatowe. Produkujemy tablice z wszystkich dostępnych materiałów takich jak: pcv spienione/twarde, poliwęglan lity/kanalikowy, aluminium, dibond, styrodur i inne. Dla każdego klienta przygotowujemy·indywidualny projekt, w którym na życzenie klienta możemy wprowadzić wszelkie zmiany i sugestie.

18 stycznia, 2021

PF


Znak podświetlany z efektem HALO. Podłoże –  pcv spienione czarne, litery – pcv spienione białe, podświetlenie taśmy LED. Mocowanie na dystansach

13 czerwca, 2019

Grodno

Szyldy na kompozycie żółtym oklejone foliami z 7-letnią gwarancją producenta. Tablice mocowane na ramkach do ściany budynku

7 listopada, 2018

Reklama – AutomilKompleksowa reklama zewnętrzna firmy. Wykonanie przestrzennego loga ze styroduru z licem z pleksy, szyld reklamowy oraz baner wielkoformatowy.  

9 października, 2018

Reklama – KantorOferujemy również oznakowanie lokalu poprzez wykonanie szyldu oraz kasetonu. Dobrze widoczny kaseton z https://www.viagrageneriquefr24.com/commander-sildenafil-100-ratiopharm-100mg-filmtabletten/ czerwonego dibondu z podświetlanymi białymi leterami.

27 września, 2018

Kaseton – KantynaKaseton podświetlany led, wykonany w taśmy aluminiowej. Taka reklama może występować w pełnej gamie gabarytowej jak i w dowolnej formie graficznej. Dodatkowo został wykonany szyld z materiału kompozytowego, oklejony wydrukiem wielkoformatowym.

3 września, 2018

Mega Pack – szyld

Szyldy reklamowe i tablice informacyjne wykonujemy na różnych podłożach. Przy reklamach zewnętrznych głównie stosujemy płytę kompozytową typu dibond, jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne najwyższej jakości. Możemy wykleić na niej litery wycięte ploterowo z folii samoprzylepnej, dowolny wydruk lub litery przestrzenne.

27 sierpnia, 2018

Szyld – PapierniczyNasza firma specjalizuje się w wykonywaniu liter przestrzennych, cyfr i logotypów w różnych postaciach. Tutaj wykonaliśmy szyld z dibondu na który zostały zamontowane litery przestrzenne, pomalowane ze styroduru.

13 sierpnia, 2018

kuchnia gruzińsko – ormiańska


Szyldy reklamowe są tradycyjną formą reklamy. Możemy wykonać je na różnych materiałach, najbardziej popularnym i najtrwalszym jest płyta kompozytowa typu dibond z wyklejonym wydrukiem. Druk jest wykonywany na ploterze solwentowym wielkoformatowym, a następnie zalaminowany aby był bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Tablice reklamowe możemy wykonać w każdym formacie oraz z dowolną grafiką.

6 sierpnia, 2018

Kaseton annette


Kaseton winylowy daje możliwość zadrukowania albo wyklejenia jego lica, czyli powierzchni znajdującej się frontem do odbiorcy. Specjalne aluminiowe systemy napinające sprawiają, że tkanina może zostać w każdej chwili wymieniona na nową bez konieczności wymiany całego kasetonu. Wielkoformatowe kasetony z elastycznym licem to spawane konstrukcje ze specjalistycznych profili aluminiowych. W dnie kasetonu reklamowego jest zainstalowany system wewnętrznego […]

16 sierpnia, 2014

Sun Kler


Logotyp został wykonany z #4 cm styroduru. Napisy „sun kler” ze względu na nieduże wymiary zostały wyfrezowane z #19 mm pcv z licem oklejonym folią czarną. Całość została naklejona na #3mm pcv twardą.

10 sierpnia, 2013

Wileńska

Tablica została wykonana z #3mm dibondu oklejonego wydrukiem solventowym uprzednio zalaminowanym.

22 maja, 2013

Hellenic

Tablice z PCV oklejane wydrukiem solventowym, dodatkowo zawierająca kieszenie z plexy na ulotki.

25 kwietnia, 2013

Kancelaria

Płyta #8 mm plexy bezbarwnej z polerowanymi krawędziami, podklejana od tyłu folią mrożoną.

20 grudnia, 2012

Five


Płyta została wykonana z #19 mm pcv spienionej oklejonej folią czarną, wyfrezowane litery z #19 mm pcv tworzą przestrzenną grafikę.

11 grudnia, 2012

Scenografia-Eventowa

Tablica na dystansach na budynek wykonana z plexy czarnej z elementami grafiki wklęsłej (dla napisów) oraz grafiki wypukłej (dla elementów graficznych) od tyłu podświetlana diodami LED.

26 listopada, 2012

Kreatywnet


Tablica wykonana z #10 mm pexy bezbarwnej z naklejonym logotypem wykonanym z #4 cm styroduru oraz hasłem wykonanym z #3 cm styroduru. Cała tablica została zamontowana na 6 ozdobnych dystansach.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Krótkie terminy
Mamy krótkie
terminy realizacji
Wysoka jakość
Wykonujemy wysokiej
jakości materiały
Dobre relacje z klientami
Utrzymujemy dobre
relacje z klietnami

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/greyart/domains/greyart.com.pl/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678